0

Shorts 5 v animovaném stylu!

Dnes ve 23:05 dáváme už 5. díl a tentokrát to bude tak trošku v animovaném stylu. Uvidíte snad všechny druhy klasické animace a celý díl doplníme soutěží o grafickou kartu. Bude to výjimečně vše ve vtipném duchu, tak doufáme, že se budete bavit! 

Read More
0

První díly v archívu na Prima Play

Tak máme za sebou první dva díly a další vás čeká už dnes ve 22:45. První odezvy jsou velmi zajímavé a budeme se podle nich řídit, to snad poznáte už ve 4. dílu, který se teprve bude točit. První dva díly naleznete zde:

http://play.iprima.cz/shorts/shorts-1

Třetí díl bude takový zajímavý mix vesmírů, takže si užijete jak sci-fi tak i nějaké ty zombíky .. a to teď nemyslíme naše skvélé kritiky, kteří se na první pokus zhostili své role víc než dobře,

Read More
6

Jak se vám líbil první díl?

Tak je to za námi. Uf, tak nám dejte do komentářů vědět, jak se vám líbil první díl! Pokud se nechcete registrovat sem, můžete nám napsat na náš facebook. Uvítáme jakoukoli kritiku, nápady, názory, vše co vám utkvělo v hlavě po zhlédnutí tohoto filmového experimentu. Díky!

Read More
0

Upoutávka na 1.díly

Mrkněte na upoutávku na první díly! Tyhle všechny filmy uvidíte, pokud si zapnete Prima COOL v úterý večer!

Read More
0

Rozjíždíme SHORTS na Prima COOL

Už v roce 2011 jsme měli na stole projekt s názvem SHORTS a konečně v roce 2015 se ho povedlo zrealizovat. Je to ukázka toho, jak dlouho může trvat, než se takový pořad dostane do televize.

Read More